Komfort pacjenta w naszym gabinecie stomatologicznym

Jako lekarz dentysta pracuję zgodnie z najnowszymi trendami  w nowocześnie wyposażonych gabinetach w Bytomiu. Wykonuję zabiegi bezboleśnie, z dużą dbałością o komfort podczas zabiegu Jako praktykujący od 30 lat, doświadczony lekarz stomatolog oferuję wysoki standard usług. Ponadto jestem certyfikowanym lekarzem w zakresie podawania botoksu, powiększania warg, mezoterapii igłowej, wypełniania bruzd. Mam w tym zakresie kwalifikacje nabyte podczas licznych kursów i szkoleń.

Dentysta i jego zespół – kompetencje i zaangażowanie

Wiedza, doświadczenie i lekka ręka lekarza są podstawą, aby wykonywać zawód dentysty solidnie. Nie wspominam o czymś tak oczywistym jak etyka i to nie tylko zawodowa. Jestem pewna, że po 30 latach pracy posiadam kompetencje, które pozwolą zadowolić osoby nawet bardzo wymagające. Jako odpowiedzialny lekarz stomatolog wciąż rozwijam swoje umiejętności i uzupełniam wiedzę o najnowsze osiągnięcia naukowe.
Jeśli szukają Państwo doświadczonego dentysty – odwiedźcie mój gabinet. Zapraszam
Świadczymy kompleksowe usługi w sposób profesjonalny ze szczególnym zachowaniem zasad higieny. Pochylamy się nad każdym „zębowym” problemem pacjenta i szukamy dla niego optymalnych rozwiązań.

Zachęcamy Państwa do zapoznania ze szczegółami naszej oferty zabiegów stomatologicznych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu i rozmowy z doświadczonym stomatologiem. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i prośby naszych pacjentów. W każdej chwili można do nas zadzwonić, napisać maila na adres: gabinet@stomatologia-werner.pl lub wysłać zapytanie poprzez formularz.

Refundacja z NFZ - bezpłatne świadczenia gwarantowane