Komfort pacjenta

Pracuję wraz z zespołem  zgodnie z najnowszymi trendami  w ultra nowocześnie wyposażonych gabinetach. Wykonuję zabiegi bezboleśnie, z dużą dbałością o komfort podczas zabiegu. Ponadto jestem certyfikowanym lekarzem w zakresie podawania botoksu, powiększania warg, mezoterapii igłowej, wypełnianai bruzd. Mam w tym zakresie kwalifikacje nabyte podczas zabiegów, które wykonywałam  w klinice medycyny estetycznej w Hamburgu oraz kilku gabinetach w Polsce.

Kompetencje

Wiedza, doświadczenie i lekka ręka lekarza jest podstawą, aby wykonywać zawód dentysty solidnie. Nie wspominam o czymś tak oczywistym jak etyka i to nie tylko zawodowa. Jestem pewna, że po 25 latach pracy posiadam kompetencje, które pozwolą zadowolić osoby nawet bardzo wymagające.

Zachęcamy Państwa do zapoznania ze szczegółami naszej oferty zabiegów stomatologicznych. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu. W każdej chwili można do nas zadzwonić, napisać maila na adres gabinet@stomatologia-werner.pl lub wysłać zapytanie poprzez formularz.

Refundacja z NFZ - bezpłatne świadczenia gwarantowane